Barvanje z barvicami – mala šola Najlepši Par 4/7
V Mali šoli prazničnega ustvarjanja Najlepši par je Tina pokazala krasno tehniko barvanja z barvicami in takšna je tudi domača naloga.

Na siv papir sem z embosing blazinico odtisnila snežinko, jo pobarvala s Polychromos barvicami in embosirala z WOW! embosing prahcem silver pearl, ki je na temnih podlagah mnogo bolj viden kot na svetlih.

Ti je še Tinin video z vsemi napotki za enostavno barvanje.
-MŠPU akvarelno barvanje in sneg, ki ni sneg
-Najlepši Par galerija oktober
-Najlepši par pomladna kolekcija.
Hvala za ogled in komantarje
Like
0
Liked
Liked
23. October 2019 @ 05:18
Vau, Andreja, navdušena sem nad snežinko. Fajno kombinacijo barv si izbrala. Mislim, da bom “ukradla” to idejo, ker mi je voščilnica prekrasna.
23. October 2019 @ 05:20
Aja, še nekaj: snežinko si najprej pobarvala, nato embosirala s prahom? Hvala!
23. October 2019 @ 06:09
Helena, hvala za komentar. Snežinko s pomočjo mistija odtisnila z WOW! embosing blazinico. Na sivem papirju se odtis lepo vidi ravno toliko, da je možno barvanje. Ko sem končala z barvanjem, sem ponovila odtis z WOW! embosing blazinico in embosirala s prahcem. Ti Pearl WOW! prahci imajo to lastnost, da se na belem papirju komaj kaj vidijo, na obarvani podlagi pa prav zaživijo.
23. October 2019 @ 07:54
Wauuuu čudovito pobarvana snežinka!!!
Všeč mi je viola na sivi podlagi.
23. October 2019 @ 09:32
Prekrasna snežinka, super pobarvano, bo treba poskusit.
24. October 2019 @ 09:23
Kako zelo mi je lepa…barve, tvoje barvanje…vse!!!
24. October 2019 @ 11:46
Krasno si pobarvala snežinko. Čudovito je izpadla