Teksturne srajčke so vrhunska popestritev vsake voščilnice. Vedno več je motivov, ki so del kompleta s štampiljko, plastičnimi šablonami in rezalno šablono. Seveda pa lahko embosiran motiv zelo atraktivno pobarvamo v akvarelni tehniki.
Pozdravljeni v novem izzivu pri CRAFT-alnici. Tokratni izziv se glasi: DAN ŽENA – naredi voščilnico ali papirnati izdelek za ženski praznik. Izdelala sem voščilnico z zanimivimi prepogibi in prikupnim motivom deklice in dečka z rožo.
Voščilnica je velikosti 5’x7′ in ima pokončne prepogibe, dva upognjena elementa in osrednji del z motivom.
Motiv sem pobarvala z Distress markerji in ga dopolnila z rdečo in zlato obrobo.
Osnovo sem izdelala iz rdečega papirja s teksturo in jo dekorirala s potiskanim papirjem.
Voščilnica ima na zadnji strani prostor za osebno sporočilo.
Voščilnica se plosko zloži in jo lahko pošljemo po pošti.
*
Z navdih poglejte na BLOG CRAFT-alnice kamor prilepite tudi svoje izdelke.
Pri izdelavi voščilnic in raznih drobnih daril kot so škatlice presenečena nam ostanejo ozki trakovi različnih papirjev. Če te trakove pobarvamo, zlepimo, embosiramo lahko nastanejo prav zanimive voščilnice.
Na vseh treh voščilnicah sem uporabila isto teksturno srajčko.
Pozdravljeni v sobotno jutro. Tretji izziv v letošnjem letu pri 52 CCT je tematski – zimski šport. Na moji voščilnici je deček na saneh – zelo stara gumasta štampiljka LOTV.
Štampiljko sem odtisnila na akvarelni papir in vse pobarvala z Distress ink blazinicami. Dodala sem srebrne odtise snežink in črn napis.
Vabljeni k sodelovanju, svoje izdelke nam pokažite na tej povezavi.
Pozdravljeni v sobotno jutro. Tokratni izziv pri 52 CCT se glasi: izberi enega izmed letošnjih “tematskih”tehničnih” izzivov in izdelaj voščilnico. Izbrala sem januarsko tehniko ročno izrezani motivi (fussy cutting) in izdelala serijo voščilnic.
*
*
*
*
Vse voščilnice so izdelane po enakem postopku. Za ozadje sem v teksturni srajčki embosirala bel papir, ki sem ga nežno obarvala z Distree blazinicami. Dodala sem bleščeče kapljice Distress spritz sprej. Motive sem na ozadje namestila s tekočim lepilom in 3d lepilnim trakom.
Vabljeni k sodelovanju, svoje izdelke nam pokažite na tej povezavi.
Pozdravljeni v sobotno jutro. Tokratni izziv pri 52 CCT se glasi: izberi enega izmed letošnjih tematskih izzivov in izdelaj voščilnico. Izbrala sem oktobersko temo: “GNOMES” – palčki.
Z rezalmo šablono z valovitim robom sem izrezala ozadje in nanj belo embosirala napis. Nato sem preko embosiranja z mehkom čopičem nanesla distress oxide peacock feathers barvo. Listke sem pobarvala z distress spritz v istem odtenku, zato se lepo svetlikajo.
Palčka sem pobarvala v enakih odtenkih in mu v roko postavila novoletni okrasek. Tudi osnovo za voščilnico sem pobarvala v isten odtenku.
Na ozadje sem namestila še neka srebrnih bleščic.
Vabljeni k sodelovanju, svoje izdelke nam pokažite na tej povezavi.
Osma in deveta naloga V Mala šola prazničnega ustvarjanja – 13. sezona narekujeta akvarelno barvanje ozadja in motiv v okvirčku. Združila sem obe nalogi in na akvarelno ozadje namestila zlat okvirček z zimskim zelenjem in malo ptičico.
Pozdravljeni v novem izzivu pri CRAFT-alnici. Tokrat naj bodo vaše voščilnice jesensko obarvane in okrašene z bučkami. Na moji voščilnici so si trije škratje privoščili večerni sprehod, pot si svetijo z zabavnimi bučkami.
Voščilnica je DL oblike, osnovo in ozadje sem izdelala iz barvnega papirja in ju osenčila z Distress oxide blazinicami.
Palčke in buče sem izrezala iz 300g akvarelnega papirja in jih prav tako pobarvala z Distress oxide blazinicam.
Tri bučke sem namestila na vrteči mehanizem in dodala bele pikice – kresničke.
Video:
Z navdih poglejte na BLOG CRAFT-alnice kamor prilepite tudi svoje izdelke.
Sponzor izziva je
https://www.ustvarjalnidotik.si/
Material in pripomočki:
črn in oranžen karton za osnovo in ozadje
300g bel akvarelni papir za izreze
rezalne šablone palček in bučke
barvne blazinice Distress oxide in gobasti aplikatorji
Sedma naloga V Mala šola prazničnega ustvarjanja – 13. sezona se glasi: NAJ BO NA VOŠČILNICI POBARVAN IN NEPOBARVAN DEL ENAKEGA ODTISA. Izdelala sem voščilnico z venčkom palčkov in le enaga pobarvala. Dodala sem rdeče napise in bleščice na snežinke.
Sonja: Kako zanimiv prepogib! Krasno voščilnico si izdelala in uporabila ljubek motiv. :-)
ANDREJA L: Andreja, lepo voščilnico za dan žena si naredila ❤️
Danica Novak: Huh, to pa je prav posebna voščilnica za dan žena. ČUDOVITA!!! ❤️